שער ברזל

שערי ברזל מהווים את אחד מסוגי השערים היותר נפוצים וזאת בשל מגוון יתרונות החומר, העלויות והאופציות העיצוביות שהוא מאפשר. אנשים בוחרים להקים שערים עבור מגוון צרכים- אם לשם תחושת ביטחון ואם לשם הגדרת טריטוריה, או כמענה עיצובי.

קבלו הצעת מחיר לשער ברזל עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

שערי ברזל

שערי ברזל מציעים ללקוח איכות לצד עמידות, אופציות עיצוביות לצד אופי התנהלות נוח. ברזל משמש עבור מגוון אלמנטים שמיועדים להיות הן בתוך הבית והן מחוצה לו.

הברזל אינו רגיש לבלאי ומכאן שניתן לעשות בו שימוש תדיר מבלי שהוא יראה סימני התיישנות. על כן כאשר מבקשים לרכוש שערים, יש לשקול בחיוב את האופציה של שער עשוי ברזל.

שער/שערי מתכת

מתכת הנו חומר עמיד שיודע להתאים עבור מגוון צרכים, במיוחד עבור שימוש מאסיבי. שער/שערי מתכת יודעים להציע ללקוח מגון אופציות עיצוביות, כך שבין היתר גם ניתן למצוא מקומות בהם ניתן להזמין שער/שערי לפי מידה ולצד התאמה אישית. באופן שכזה ניתן להשיג בדיוק מה שמבקשים, כך שכל שנותר זה להביט על הקטלוג ולמצוא את הבחירה הראויה ביותר לצרכי הבית, הגינה וכדומה.

שערי ברזל מעוצבים

ברזל הנו חומר עמיד, חזק ומשדר עצמה למי שאנו רוצים להשאיר בחוץ – ברזל זה חומר שמשדר שלא ניתן יהיה לעבור אותו בקלות.

תוספת מבורכת לעיצוב

כמו כן כאשר מדובר על שערי ברזל מעוצבים, הרי שמדובר על שער שהוא לא רק איכותי, אלא גם מוסיף לא מעט למימד העיצובי ועל כן אם כבר עומדים לרכוש שער, רצוי שהוא לא רק יהיה פרקטי אלא גם מעוצב, וזאת על מנת להרוויח כמה שניתן.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

שערי ברזל לבית

טעות לחשוב ששערי ברזל אידאליים רק עבור הגנה ותיחום הטריטוריה החיצונית, וזאת כי שערים מברזל לגמרי עשויים להיות אידאליים לתוך הבית. למשל ניתן להציב שער ברזל במעבר שבין המדרגות על מנת להגן על ילדים קטנים.

שימושים לשערי ברזל מעוצבים בבית

 

כאשר מבקשים ליצור דלת משנית לדלת הראשית, כאשר מבקשים לסגור את המרפסת, דלתות יציאה לגג וכדומה. מכאן כאשר מחפשים אחר שערי ברזל לבית, ראוי לדעת שהאופציה קיימת ואף מציעה מגוון מפתיע של עיצובים ומה שלא מצאתם אנו יכולים גם כן לייצר.