פרגולות ברזל מתאימות לכל מטרה ועבור כל מקום. ניתן לבחור בין מבחר פרופילים שונים ואף לשקול שילובים של חומרים נוספים, (למשל עץ), וכמובן שגם ניתן לבחור את הצבעים ואת אופי הגימור.

כמו כן כאשר מדובר על פרגולות עשויות ברזל, גם ניתן ליהנות מאופציה של פרגולות תלויות וממגוון עיצובים שונים. באופן כללי טוב לדעת שפרגולות עשויות ברזל מאוד עמידות, חזקות ומתאימות באופן אידאלי עבור שהייה בחוץ.

פרגולות ברזל ועץ

לצד העובדה שפרגולות עשויות ברזל מאוד יעילות, חזקות ואף מרשימות, רבים בוחרים ללכת על האופציה של פרגולות ברזל ועץ וזאת כי השילוב בין שני החומרים עובד נהדר ביחד, מאפשר ליצור מגוון התאמות עבור סגנונות שונים.

פרגולות מתכת מעוצבות

כיוון שאופציה של פרגולות ממתכת מאוד אידאליות, ניתן כיום למצוא מגוון פרגולות מתכת מעוצבות לפי מגוון סגנונות שונים ואף ניתן להשיג מכאלו מעוצבות לפי דרישה. בנוסף לעובדה שעדיף שהפרגולה תהיה מעוצבת, גם רצוי שהיא תותקן כהלכה ובאופן מקצועי וזאת על מנת שניתן יהיה ליהנות ממנה לאורך זמן וללא שום חשש.

 

אנו ממליצים לשלב ברזל ועץ

מכאן שלרוב נהוג שחומר הברזל מהווה את הקונסטרוקציה ואילו העץ מעניק תוספת עיצובית. עם זאת גם ניתן למצוא פרגולות שעשויות אך ורק עץ – עניין של בחירה.

פרגולות ברזל תלויות

רבים מהאנשים מחזיקים בגינה או מרפסת ומבקשים ליהנות מהם ע"י תוספת של פרגולות, עם זאת הם גם מבקשים לא להסתיר את הנוף, ועל כן האופציה של פרגולות ברזל תלויות הינה אידאלית.

לא להסתיר את הנוף

פרגולה תלויה גם מעניקה מענה מפני גשמים ושמש והיא גם נראית נהדר. בנוסף וחשוב מכל כיוון שמדובר על ברזל, פרגולות אלו עמידות בדיוק באותה מידה כמו כל פרגולה אחרת.