קבלו הצעת מחיר לספריית מתכת עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

ספריית מתכת – פתרון עמיד ודקורטיבי

ספריית ברזל , משמשת לא רק לספרים כמובן, ניתן לשים כל חפץ וכמעט בכל משקל, באופן בטוח ואשר עדיין שומר על מראה דקורטיבי ואחיד.

לפי דעתנו ולפי פידבקים רבים שקיבלנו מלקוחות , ספריות מברזל עושות עבודה מצויינת וארוכת טווח בארגון הסלון או חדרי טלוויזה , פינות עבודה וכו'.

הרעיון של בניית ספריות ברזל, כמו הרבה עבודות מיוחדות אחרות עשויות ברזל, החל מצורך של לקוח שביקש להתאים את מראה עיצוב הבית למעקה ותוך כדי כך להשיג ספריית מדפים עמידה מקובעת לקיר ובטוחה לילדים אשר תוכל לשמש לכל משקל ולשנים רבות יחד עם תחזוקה נמוכה.

ספריות ברזל ועץ

ספריית ברזל ועץ – שילוב מנצח. אין סוף לדמיון כאשר משלבים שני חומרים אלה יחד עם ידע, נסיון וכלים. ניתן להתאים עוביים שונים וסוגי ברזל שונים ומתכות שונות, לשלב בין אלמנטים של מתכת ועץ וכמובן להשתמש בסוגי עץ שונים וצבעים מיוחדים לברזל ולעץ.רק תנו מקום לדמיון ואנחנו בזווית מדרגות , נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים.

ספריות ברזל

ספריות ברזל אינן מתלכלכות בקלות ואינן צוברות אבק, שומרות על מראה פתוח ומינימלי ומנצלות באופן טוב יותר מחומרים אחרים , את חלל העבודה. במיוחד כאשר אתם בתהליך בניית מדרגות ומעקות, ניתן "באותה נשימה" לשלב בניית ספריה מאותם חומרים, צבעים. במהירות ויעילות.

ספריית הברזל, תיבנה על ידי האומנים המיומנים שלנו , בהתאמה מלאה לתנאי המקום. ניתן גם לבצע לא מעט תיקונים ושינויים לפי דרישות חדשות מהשטח במקום עצמו. ניתן לחתוך, לכופף ולבצע שינויים פונקציונלים ודקורטיבים, במיוחד כאשר זמינים לנו כל כלי העבודה הנדרשים בעבודת אומנות עם ברזל.כך למשל ניתן להתאים את גודל הטלוויזיה לספריה בקלות וכן אם נדרש שילוב מכשירים או אלמנטים קבועים בתוך מבנה הספרייה , מחוברים ומקובעים לברזל ולקיר.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירותמזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.