מעקות פנים

אם פעם אנשים היו זורמים עם המעקה הראשון אותו הציע הקבלן, (מתוך מחשבה שמדובר על פריט פרקטי ותו לא), הרי שכיום רבים בעלי מודעות לכך שמעקה אינו רק פריט פרקטי הכרחי ממנו לא ניתן להימלט, אלא הוא לא פחות מתוספת מרשימה – הן עבור חוץ הבית והן עבור פנים הבית, וממש כשם שמעקה יכול לתרום לא מעט למראה החיצוני של הבית, כך מעקות פנים יכולים לתרום לא מעט עבור עיצוב הפנים.

קבלו הצעת מחיר למעקות פנים עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מעקות לבית

בחירה של מעקות לבית אמורה להיות מהנה, וזאת כי כך ניתן להעשיר מראה של כל בית, למקד את אופי העיצוב הרצוי וזאת בזכות מבחר עשיר. כיום ניתן למצוא מבחר מעקות פנים. יש מעקות מזכוכית, עץ, מתכת ומגוון שילובים מרהיבים שנעשים בין החומרים.

כמו כן כל חומר מציע עולם עיצובי שונה, כך למשל כאשר מדובר על עץ ניתן למצוא מבחר פיסולים וגילופים, כאשר מדובר על מתכת ניתן למצוא מבחר פיתוחים וכאשר מדובר על זכוכית ניתן למצוא חלוקות מרתקות. אם כן מה עדיף? שאלה טובה, לכל חומר יש היתרון שלו לצד הייחודיות שלו.

מעקות מעוצבים

כפי שנאמר מעקה אינו צריך להיות רק פרקטי, אלא בכוחו לתרום לא מעט לעיצוב הכללי של הבית ואף לתת לו במה. כיוון שאלמנט כגון מעקות תופסים נפח גדול, ניתן להבחין בהם מכל מקום ועל כן יש להקפיד על האווירה שהמעקה מייצר.מכאן שראוי להוציא מעט יותר ולקבל הרבה יותר, מוטב ללכת על האופציה של מעקות מעוצבים וזאת לאחר בדיקה של הסגנון הרצוי ובחינת מגוון סגנונות מעוצבים.

מעקה מעוצב

 

מעקה מעוצב יכול לתרום לא מעט לעיצוב הבית. עם זאת יש להקפיד שאם יש כמה מעקות בבית, רצוי שהם יהיו מאותו החומר

ראייה עיצובית רחבה

 

אך יחד עם זאת ניתן להחליט ששני מעקות יהיו עשויים ברזל ויציגו עיצוב סטנדרטי, אך מעקה אחד שעשוי מאותו החומר כבר יכיל טוויסט עיצובי- יהיה יותר מעוצב.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.