מעקות חוץ

מחוץ לבית ניתן למצוא מגוון צרכים עבור מעקה. יש מקרים בהם צריך להרים מעקה עבור הפרדת שטח הבית, יש מקרים בהם מבקשים לגדר את אזור החנייה, יש מקרים בהם יש להקים גדר מסביב לבית כיוון שהשטח של הבית הסמוך נמוך יותר, יש מקרים שמדובר על מרפסת, מדרגות גישה וכדומה. מכאן שלא חסרות סיטואציות שמצריכות הקמה של מעקות חוץ והחוכמה היא לבחור את הסוג המתאים ביותר.

קבלו הצעת מחיר למעקות חוץ עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מעקות ברזל למרפסת

ברזל הנו אחד החומרים המועדפים על מנת להקים מעקות מחוץ לבית ועבור מרפסת באופן פרטני, וזאת כי מדובר על אופציה בעלת מחיר סביר, מדובר על חומר שמשדר בטיחות וכמובן מגלל שהוא עמיד לאורך זמן ולא מצריך תחזוקה שוטפת.

על כן אם חושבים על מעקות ברזל למרפסת, ניתן למצוא מגוון אופציות, כך שמכאן יש לבחור לפי טעם עיצובי, תקרת מחיר, עמידה בתקנים, רזומה של חברה וכדומה.

מעקות חוץ מברזל

מעקות חוץ מברזל ניתן למצוא בבתים רבים ואף מחוץ למגוון מוסדות ציבוריים, וזאת כי ברזל לא ניתן להשחית בקלות, ברזל עמיד לאורך זמן, אינו מצריך תחזוקה שוטפת וניתן להשיגו במחיר יחסית זול. עם זאת גם יש מעקות חוץ עשויים ברזל יותר יקרים, ופה כבר מדובר על מעקות מעוצבים ידי אומן. חשוב לזכור שהברזל מאפשר מגוון עבודות של חרשי ברזל, כך שניתן למצוא הרבה יותר מרק עוד מעקה סטנדרטי.

מעקות חוץ מעץ

רבים עשויים לחשוש מעץ, למרות שבאירופה יש לא מעט בתי עץ שעומדים איתן לאורך עשרות שנים ארוכות. עץ איכותי לא מצריך התעסקות שנתית

תחזוקת העץ היא סבירה 

 

לכל היותר הוא יצריך צביעה מחודשת או שימון כל 5-10 שנים- תלוי בסוג העץ. מכאן שבקלות ניתן ליהנות מאופציה של מעקות חוץ מעץ ועל כן ניתן למצוא מגוון מעקות מרהיבים.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.
ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מעקות מעץ למרפסת

ניתן למצוא מגוון חומרים עבור הקמת מעקות למרפסת, אך יחד עם זאת כאשר בוחרים מעקה מעץ למרפסת, ניתן ליצור מראה כפרי יוקרתי.

לסיכום

 

ניתן להתאים את החומר למיקום הטבעי שלו ועל ידי כך ליצור תחושה של פסטורליות – גם אם מדובר על מרפסת בקומה שמינית שממוקמת באמצע העיר.