מעקות זכוכית

עד לא מזמן מעקות זכוכית נחשבו ליוקרתיים והותקנו רק במקומות ציבוריים איכותיים. מקומות כגון מוזיאונים, בתי מלון, אולמות כנסים וכדומה. עם זאת כיום התחום יותר משוכלל, המבחר יותר נרחב ומכאן שניתן למצוא שהמחירים ירדו עם הזמן ועל כן גם בכלי בתים פרטיים יכולים ליהנות כיום ממבחר מעקות זכוכית- אם עבור פנים הבית ואם עבור המרפסת או חזית הכניסה.

קבלו הצעת מחיר למעקות זכוכית עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מעקות זכוכית למדרגות

בחירה של מעקות זכוכית למדרגות משדרגת באופן מידי כל גרם מדרגות וכל עיצוב פנים של בית, וזאת כי זכוכית הנו חומר עמיד ושקוף שניתן לראות מעברו השני ועל כן הוא מייצר תחושה של הגדלת החלל, של זרימה, של אווריריות- של שקיפות מזמינה.

על כן אם יש בית בעיצוב מודרני עם מדרגות ומחפשים אחר שילוב נכון של מעקות, מומלץ לבחון אופציה זו- במיוחד כיום כאשר המבחר נרחב והאופציות העיצוביות מרהיבות.

מעקות זכוכית למרפסת

כל מרפסת צריכה מעקה, אך לא כל מעקה ראוי לכל מרפסת. על כן אם מבקשים ליהנות ממרפסת מרשימה בעלת עיצוב מודרני נקי, מוטב לשקול שילוב של מעקות מזכוכית, וזאת כיוון שזכוכית שעומדת בתקנים תהיה עמידה, מרשימה, תאפשר מבט החוצה בקלות ותייצר תחושה של הגדלת האזור. כמו כן זכוכית מצוינת עבור תנאי חוץ, כך שהטיפול היחידי שהיא מצריכה הנו ניקוי תקופתי של אבק.

מעקה זכוכית – תקן

כל הסוגים האחרים של מעקות ,חייבים בתקן, ברור שמעקות שעשויים זכוכית, במיוחד זקוקים לתו תקן. תקנים של זכוכית לתוך בתי מגורים ספציפית ולמבנים באופן כללי, מגדירים שורה של פרמטרים:

מה מגדיר התקן למעקה זכוכית

את עובי הזכוכית הנחוץ, סוג הזכוכית, (למשל זכוכית מחוסמת אינה מתאימה עבור מעקה), עמידות בפני אש וכדומה. כאשר פונים אל מקום מקצועי, ניתן לדעת שהוא עובד רק לפי התקנים וללא שום חריגה.

 

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש. ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מעקות זכוכית מעוצבות

נכון שבדרך כלל מי שמזמין מעקה זכוכית, פשוט רוצה מראה מינימלי "נקי בעיניים" אך יחד עם זאת מעקות זכוכית נותנים לא מעט משחק של גימורים שונים.

לסיכום

אנו יכולים לייצר מעקות זכוכית בצבעים שונים לזכוכית עצמה ושילוב עם חומרים שונים, חיבורים שיכולים להעניק מראה מעניין ומשלים לבית וכו' ובהחלט ניתן ליצור מגוון רחב של עיצובים כיד הדמיון ולהתאים את המעקה למראה העיצובי של הבית.