מעקות ברזל

מעקות מברזל יכולים להיות סטנדרטיים ועם זאת יכולים להוות לא פחות מפריט עיצוב בעל אמירה, סגנון ונופח עשיר של ייחודיות. הברזל מהווה חומר שניתן לשחק עמו וליצור ממנו מגוון עיצובים שונים, כך שמי שאוהב את החומר וצריך מעקה, יימצא שהשילוב בין השניים עובד נהדר.

קבלו הצעת מחיר למעקות ברזל עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מעקה ברזל

ברזל ידוע כחומר איכותי, יציב, חזק ועמיד לאורך זמן. כאשר מדובר על מעקה ברזל, ניתן למצוא שהוא אידאלי הן עבור צרכי חוץ והן עבור צרכי פנים הבית, כאשר עבור כל מיקום, (חוץ או פנים), הוא צריך לקבל אופי גימור שונה.

עם זאת ניתן למצוא מעקה מעוצב הן עבור פנים הבית והן עבור חוץ הבית – הכול עניין של בחירה וצורך.

מעקה ברזל למדרגות

מעקה הנו פרט בטיחותי חשוב עבור מקומות גבוהים בעלי שוליים נמוכים וכמובן שגם עבור מדרגות. על כן כאשר מדובר על מעקה ברזל למדרגות, ניתן למצוא מבחר גדול של עיצובים והצעות בשוק. כאשר בין היתר ניתן למצוא חומרים שונים שמשתלבים נהדר ביחד עם חומר הברזל, כך שניתן ליצור עניין רב משילוב של מעקה ברזל למדרגות עם חומרים נוספים כגון זכוכית, עץ וכדומה.

מעקה ברזל למרפסת

מרפסת מהווה מקום גבוה שעשוי בקלות להיות מלחיץ עבור מי שאינו מחבב גבהים. עם זאת כאשר ניתן לדעת שאפשר לסמוך על המעקה שיגן עלינו בין תהום לקרקע מוצקה, ניתן לצאת את המרפסת ביתר ביטחון ולהפיק ממנה את המירב.

ברזל מעניק תחושת בטחון.

אחד החומרים שיותר מעניקים תחושה של ביטחון אינו אחר מאשר ברזל. חומר הברזל נתפש כחומר חזק ועמיד, כזה שמתחבר היטב ואינו נשבר בקלות ועל כן בחירה של מעקה ברזל למרפסת מבטיח תחושת ביטחון.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מעקות ברזל חוץ

נכון שלברזל יש נטיה להחליד, אבל לאחר טיפול נכון ומריחה של חומרי בסיס מיוחד נגד קורוזיה וצבעים עמידים לשמש ולגשם, ואשר מתחברים חזק מאוד לבסיס ולברזל,  הברזל לא יחליד, ובהחלט אפשר ליהנות מממעקות הברזל לחוץ הבית ולגינה לשנים רבות.

לסיכום

ניתן למצוא באופציה של מעקות ברזל עבור חוץ הבית אופציה יחסית זולה לצד קבלת איכות גבוהה, וזאת לצד מגוון עיצובים שונים ועמידות לאורך שנים ומבלי שיש צורך בתחזוקה קבועה.