מעקה למדרגות

כל גרם מדרגות צריך מעקה וזאת לפי התקנים. כך למשל בית עם מדרגות ללא מעקה, פשוט מאוד לא יקבל טופס 4. עם זאת לצד ההבנה כמה חשוב מעקה, גם עשויות לצוץ לא מעט התלבטויות בנוגע לסוג, המועדף וזאת כי כיום רבים כבר מבינים שמעקה כבר מזמן אינו רק פריט פרקטי הכרחי, אלא הוא גם מהווה אובייקט עיצובי חשוב בעל נוכחות שאין להתעלם מקיומה.

קבלו הצעת מחיר למעקה למדרגות עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מעקה למדרגות מעץ

עץ מהווה את החומר היותר נפוץ ממנו נהוג להכין מעקה למדרגות. מדוע? כיוון שהוא מאפשר להקים באופן מהיר ויחסית זול מבחר סוגים של מעקות.

עם זאת ניתן גם למצוא מעקה למדרגות מעץ במחיר יותר גבוה, הכול כאמור תלוי בסוג העץ, באופי ההתקנה, באומן שעומד מאחוריו, בשילוב החומרים, במורכבות ההתקנה וכדומה.

מעקה למדרגות מברזל

ברזל מהווה חומר נוסף ממנו נהוג להקים מעקה למדרגות. הברזל ידוע כחומר עמיד שניתן לסמוך עליו ועם הטיפול הנכון הוא יכול לשרת נהדר הן עבור פנים הבית והן עבור חוץ הבית. כמו כן אם רק קצת בודקים, ניתן למצוא מגוון נרחב של מעקות מברזל, וזאת כי מדובר על חומר שניתן ליצור ממנו מגוון עיצובים שונים. על כן אם מבקשים להשיג מעקה למדרגות מברזל, יש לחשוב מהו הסגנון הרצוי ומכאן לצאת אל עבר בחירה מושכלת.

מעקה למדרגות פנים

גם מדרגות פנים וגם מדרגות חוץ צרכים מעקה. עם זאת כאשר מדובר על מעקה עבור פנים הבית, רצוי להשקיע יותר מחשבה, רצוי להשקיע יותר בתוצאה וזאת כי מעקה מהווה אובייקט עיצובי

התחשבות במראה הכולל

 

ממש כשם שתמונה או ספה מהווים, ועל כן אין למהר ולבחור, אלא יש למצוא מעקה למדרגות פנים שיצליח לתמוך כראוי בעיצוב הכולל של הבית.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מעקה למדרגות – תקן

כאשר מחפשים חברה שמייצרת מעקות למדרגות, חשוב מאוד לוודא שהיא עובדת בצמוד לכל התקנים, תתפלאו כמה חברות לא עומדות בתקן. ללא האישורים המתאימים, לא יהיה קל לקבל טופס 4, שלא לדבר על סיכון אמיתי ומיותר שלוקחים כאן.

לסיכום

תוצאה טובה ומתקבלת על הדעת מבחינתינו לא רק תהיה מרשימה, אלא גם איכותית לאורך זמן וקודם כל כזו ששומרת על בטיחות באי הבית.