מסגריה

במסגריה שלנו מבצעים מגוון עבודות ברזל מיוחדות, אם עבור צרכים פרטיים, (כגון מעקות לבית), ואם עבור צרכים ציבוריים. באופן כללי מדובר על מקום שמאפשר למצוא מענה עבור מגוון אלמנטים עיצובים ופרקטיים שנוגעים לתחום הברזל. במסגרייה ניתן להכין מעקות, שערי מתכת, סורגים, מדרגות ממתכת, ספסלי מתכת ועוד מגוון עיצובים שונים עבור אינספור צרכים שכוללים את חומר הברזל.

?צריכים עבודה מיוחדת
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

עבודות מסגרות

לא פעם אנשים מחפשים אחר עבודות מסגרות וזאת כי הם מבקשים למצוא מענה נקודתי עבור צורך ביתי. כך למשל נכון הדבר כאשר אנשים מבקשים ליצור שער כניסה מעוצב לפי מידות אישיות, ליצור מעקה מעוצב שמפריד בין הקומות, כאשר מבקשים ליצור שלט ייעודי וכדומה.

על כן בין אם כרגע יש צורך בעבודת מסגרות ובין אם מדובר על צורך עתידי- טוב להכיר מקום איכותי שמתמחה במגוון עבודות בתחום.

עבודות ברזל

עבודות ברזל לא רק מעניקות מענה פרקטי, אלא גם מאפשרות ליצור מגוון פריטי אומנות. כאשר מגיעים למקום שמתמחה במלאכת עבודות בברזל, ניתן לצפות ליצירתיות ולמקצועיות למודת ניסיון שיוצרת את ההבדל, מכאן שניתן להגשים חלומות, ניתן לראות כיצד חומר מאסיבי כגון ברזל יודע להפוך להיות מעודן ולהגיע ברמת גימור מושלמת שמוציאה את החומר אלגנטי ואף רך למראה.

 

קונסטרוקציות פלדה

יש לא מעט אלמנטים מהיום יום שמצריכים קונסטרוקציות פלדה, וזאת כי לפלדה יש איכויות ייחודיות, היא מאוד עמידה, גמישה ועמידה בפני חום, ועל כן אידאלית עבור מגוון אלמנטים עיצובים ופרקטיים כאחד.

 

שילוב עם חומרים

על גבי קונסטרוקציות עשויות פלדה ניתן להתקין חומרים אחרים, כך שניתן לשחק בין עמידות לנראות, ליצור מגוון אפקטים עיצוביים.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

אומנות ברזל

אומנות הברזל הינה אומנות מרהיבה, לפחות כל עוד מדובר על בעלי מקצוע מוכשרים ושמקפידים על עבודה מסודרת עם ברזל. יש מגוון אמנים שיודעים ליצור מהחומר הקשה והקר פסלים שמביעים תחושה של רכות,

מסקנה

 

כך שתלוי מיהו האומן, מהי ההתמחות וכמובן מה הוא היעד. אחת מהדוגמאות היותר נפוצות שנוגעת לתחום אומנות ברזל היא יצירה של מעקות, וזאת כיוון שמעקות כבר מזמן לא רק מהווים פריט פרקטי, אלא גם נחשבים לפריט עיצובי לכל דבר.