מדרגות פנים

מדרגות פנים יכולות להיות סטנדרטיות ויחד עם זאת גם יכולות להיות מרשימות, כאלו שמוסיפות לבית הרבה אופי ומהוות אלמנט עיצובי משמעותי. על כן אם מדובר על מיקום מרכזי, מוטב להשקיע במדרגות איכותיות, כך שהקושי היחיד הוא להחליט איזה סגנון מעדיפים.

קבלו הצעת מחיר למדרגות פנים עכשיו
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מדרגות פנים לבית

מדרגות פנים לבית יכולות להיות עשויות ממגוון חומרים שונים. הן יכולות להיות מזכוכית, מתכת, עץ וכמובן עשויות לשלב בין מבחר חומרים שונים.

כאשר עומדים לבחור עיצוב של מדרגות, ניתן להיעזר במעצב פנים לבית, או לחלופין לפנות אל חברה שמתמחה בתחום ויודעת להציע מגוון נרחב של אופציות. בכול אופן תמיד מומלץ לראות בטרם הבחירה מבחר, לחשוב איזו אווירה מבקשים להשיג ומכאן לצאת אל עבר הרכישה.

מדרגות פנים מעוצבות

כאמור כיום לא נהוג פשוט לבנות מדרגות פנים עבור הבית, אלא רצוי שהן יהיו מעוצבות. בקטגוריה זו של מדרגות פנים מעוצבות ניתן למצוא מדרגות מרחפות, ציר צף, מדרגות משולבות עם חומרים שונים, מדרגות מחופות ועוד, כאשר כל אופציה עשויה להשתנות לפי אופי רמת הגימור.

מדרגות פנים מעץ

חומר העץ מאוד מומלץ כיוון שבכוחו למתן מראה של בתים מודרניים, להוסיף יוקרה לבתים פשוטים, ליצור תחושת רכות וחמימות, לאפשר הליכה יחפה בחודשי החורף וכדומה. יש לקחת בחשבון שמקומות רציניים עובדים עם עצים איכותיים.

מה זה עץ איכותי?

עצים שעברו הליך ייבוש ראוי ורוססו נגד חרקים ואף מוענקת להם רמת גימור מוקפדת, כך שמים לא יצליחו לחלחל אליהם בקלות. על כן מדרגות פנים מעץ בקלות יתאימו עבור התקנת מדרגות חוץ ובטח גם כאשר מדובר על התקנת מדרגות פנים.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מדרגות פנים זכוכית

יש אנשים שיעדיפו מדרגות מתכת או עץ ויש אנשים שיחפשו אחר המראה האוורירי- יבקשו את המראה המינימליסטי של מדרגות זכוכית.

מילה לסיום

 

ובכן מדובר על אופציה מרשימה ומרהיבה שלרוב תגיע משולבת בתוך אופציה של מדרגות מרחפות – אך לא בהכרח. כמו כן זכוכית גם יכולה לשמש עבור מעקה, כך שניתן להשיג גם מדרגות וגם מעקה מזכוכית, או לחלופין לגוון בין האופציות השונות.