מדרגות עץ

מדרגות עץ עשויות להתאים למגוון סגנונות של בתים. כמובן לבתים בעלי מראה כפרי, אך בהחלט לא רק, אלא גם בתים בעלי מראה מודרני ירוויחו לא מעט בהיבט העיצובי אם יבחרו בחומר העץ וזאת על מנת לשבור מעט את המראה הקר ולהוביל מעט לתחושת חמימות.

קבלו הצעת מחיר למדרגות עץ עכשיו .
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מדרגות עץ וברזל

מדרגות עץ וברזל מהוות שתי אופציות מאוד פופולאריות כיום בתחום המדרגות. כמו כן ניתן לשחק עם כל אופציה בנפרד ויחד עם זאת ניתן לשלב בין עץ לברזל.

חומר הברזל עשוי להעניק קונסטרוקציה ואילו חומר העץ יבוא כחיפוי, אך לא חסרות אופציות נוספות שמאפשרות לחומר ברזל ועץ להשתלב באופן עיצובי מרשים כאשר מדובר על מדרגות

מדרגות עץ לבית

מדרגות עץ לבית מוסיפות לא מעט חום ותחושת משפחתיות. עם זאת אין לטעות שעץ אינו יכול לשדר יוקרתיות- הכול תלוי בסוג של העץ וברמת הגימור.רבים שמבקשים להקים בביתם מדרגות עשויים לחשוב על עץ, אך יחד עם זאת לחשוש מפני תחזוקה בעייתית. על כן יש לציין שמדרגות שנמצאות בתוך בית אינן מצריכות תחזוקה יוצאת דופן.

מדרגות עץ מרחפות

כיום ניתן למצוא מגוון אופציות עבור התקנת מדרגות, עם זאת אחת האופציות היותר מרשימות היא ללא ספק מדרגות עץ מרחפות וזאת כיוון שמדובר גם על מראה מרשים שתופס את העין וגם על היבט פרקטי שמפנה הרבה מקום.

 

אפשר גם לשלב 

כמו כן לא רק עץ מאפשר הקמה של מדרגות מרחפות, אפשר בקלות לשלב עם ברזל, סוגי מתכת אחרים וזכוכית

 

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מדרגות עץ אלון

אלון ידוע כאחד מסוגי העצים היותר משובחים בהקשר של בנייה. הוא אומנם מעט יותר יקר מאופציות של עץ אחרות, אך יחד עם זאת יש לו איכויות שלא ניתן לקחת ממנו. על כן אם מבקשים להקים מדרגות איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, שלא ישחקו מהר ושיהיו מרשימות- מדרגות עץ אלון מהוות בחירה נכונה.

לסיכום

מדרגות מעץ מהוות אופציה מרשימה, איכותית ושמתאימה עבור בתים רבים. כמו כן יש לבדוק איזה סוג עץ מועדף וכמובן יש לקבל החלטה לגבי איזה סוג מדרגות מבקשים ופשוט לצאת לבחור את החברה הרצויה.