מדרגות מרחפות

מדרגות מרחפות הן ללא ספק אחת האופציות החמות כיום בתחום עיצוב הבית וזאת כיוון שהן מעניקות מראה אוורירי, מודרני, נקי והן חוסכות במקום רב.

קבלו הצעת מחיר למדרגות מרחפות עכשיו .
לחצו להתקשר 052-6296256 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מדרגות מרחפות מעץ

מדרגות מרחפות מעץ הן אחת האופציות היותר שכיחות כאשר מדובר על מדרגות מרחפות וזאת כי לחומר העץ יש מגוון תכונות ייחודיות להן לא ניתן למצוא מתחרים.

עץ הנו חומר שמקרין תחושת כפריות, יוקרתיות, עמידות ואלגנטיות, כאשר כל אופי של בית לוקח את חומר העץ למקום מעט שונה. כמו כן העץ הנו חומר רך ויחסית ידידותי לילדים, נעים ללכת עליו יחפים והוא סופג קולות.

מדרגות מרחפות ממתכת

מדרגות מרחפות ממתכת הינה אופציה נוספת שבשנים האחרונות מצאה את דרכה אל תוך לא מעט בתים פרטיים וזאת כי כיום יודעים כיצד להעניק למתכת טיפול משלים ראוי שבין היתר כולל הליך צביעה שמונע חלודה ושומר על איכות החומר לאורך שנים- כך שמדובר על חומר עמיד לאורך זמן.

מדרגות מרחפות מזכוכית

מדרגות מרחפות מזכוכית מהוות אופציה נוספת עבור מדרגות מרחפות. פה כבר מדובר על אופציה שמתאימה בעיקר עבור מוסדות כגון בתי מלון ומרכזי תרבות וזאת כי חומר הזכוכית מעניק תחושת אלגנטיות מרשימה, מעניק תחושה של יוקרתיות ואלגנטיות עיצובית שאין שנייה לה. עם זאת רבים גם בוחרים באופציה זו עבור בתים פרטיים וזאת כי זכוכית עשויה להתאים נהדר לבתים בעלי חזות מינימליסטית מודרנית.

אפשר גם לשלב 

כמו כן מדרגות מרחפות שעשויות מחומר מתכת גם עשויות לשלב חומרים נוספים, חומרים כגון זכוכית ועץ- עניין של בחירה.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מדרגות מרחפות מברזל

מדרגות מרחפות מברזל מהוות אופציה נהדרת לטובת יצירת מדרגות מרחפות, וזאת כי כך ניתן ליצור קונסטרוקציה יציבה ולשחק עם שילובים של חומרים נוספים. כמו כן ברזל מאפשר לעצב את המדרגה בקלות, לשמור על עובי חומר מינימלי וליצור מראה מוקפד ואיכותי.

לסיכום

 

יש מגוון אופציות עבור עיצוב של מדרגות מרחפות, אך יחד עם זאת אין לשכוח לוודא שאיכות העבודה גבוהה, שרמת הבטיחות ללא פשרות ואף יש להקפיד על בדיקות תקופתיות- בהתאם להוראות החברה.