מדרגות חוץ

מדרגות חוץ קודם כל צריכות בהגדרתן, להיות חזקות ועמידות במיוחד נגד פגעי מזג אוויר, בין אם זה חום גבוהה, קור מקפיא גשמים או שינויי טמפרטורה קיצוניים, חשוב לכם וודאי לוודא שהמדרגות יהיו בטוחות לשנים רבות . יחד עם זאת אנו שמחים להגיד לכם שאין ממש צורך להתפשר על אלמנטים של יופי ועיצוב, וכמובן יש לוודא שניתן להתאים את סגנון המדרגות לסגנון המיוחד של הבית שלכם , במיוחד כשהן בכניסה למבנה.

קבלו הצעת מחיר למדרגות חוץ עכשיו .
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מדרגות חוץ מברזל

אחד החומרים המוכרים בהקשר של מדרגות חוץ, הנו ברזל. ברזל ידוע כחומר יחסית זול, עמיד לאורך זמן, וככזה שניתן להפיק ממנו מגוון עיצובים שונים עבור צרכים שונים.

כאשר מדובר על מדרגות חוץ מברזל, ניתן למצוא מדרגות מעוצבות ואף יוקרתיות לצד מדרגות סטנדרטיות ואף פשוטות. אם כן מהי הבחירה הנכונה ביותר? הכול עניין של צורך וחזון.

מדרגות חוץ תקן

חשוב לדעת שעבור מדרגות חוץ יש מגוון תקנים בהן על המדרגות לעמוד. אחרת ניתן לסכן לא רק את באי הבית, אלא גם את שלום העוברים ושבים. על כן בטרם סוגרים עסקה עם חברת מדרגות, יש לוודא שאופי הייצור הנו בעל תקן. מדרגות חוץ תקן מתייחסים לגובה של המדרגה, לאופי החיזוק שלה, להיבט החומרי ולעוד מגוון פרמטרים מהותיים שמסייעים לשמור על בטיחות הלקוחות.

מדרגות חוץ מתכת

כאמור יש מדרגות חוץ עשויות מברזל, אך יחד עם זאת יש מגוון מדרגות חוץ מתכת שעשויות מחומרים שונים – למשל מנירוסטה.

 

אפשר גם לשלב 

כמו כן לצד מבחר החומרים השונים של מתכת, גם ניתן למצוא מגוון מדרגות שמשלבות בין מתכת לחומרים נוספים וזאת על מנת לשבור את המראה הקר, על מנת להשיג מראה יותר מעניין, על מנת לנצל את חוזק המתכת ובו בזמן להוסיף מימד יוקרתי שניתן ע"י שילוב של עץ, זכוכית וכדומה.

 

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מדרגות חוץ מעץ

מדרגות חוץ מעץ עשויות להישמע כמו בחירה לא סטנדרטית, אך מי שבקיא בתחום העיצוב יודע טוב מאוד אלו איכויות מסוגל להפיק העץ.

לסיכום

 

עץ שמעובד נכון, מיובש נכון ושמור נכון – יכול לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים באופן איכותי ולאורך שנים. מכאן שאם מחפשים אחר מדרגות חוץ מעוצבות – יש לשקול את חומר העץ.