מדרגות ברזל

למדרגות ברזל יש אופי מיוחד ומעניין, במיוחד כאשר מיוצרות על ידי אומנים המתייחסים לברזל מזווית קצת שונה ויצירתית. מדרגות ברזל ניתן בקלות להתאים לסגנון מודרני, חלק נקי וחד או מצד שני אם הבית בסגנון עתיק וינטג', מדרגות ברזל הן החומר המושלם ליוצר בעל הדמיון אשר יעבוד עם ברזל נקי או משולב עם עץ וזכוכית והאפשרויות פשוט אינסופיות.

קבלו הצעת מחיר למדרגות ברזל עכשיו .
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

מדרגות ברזל ועץ

בין היתר ניתן למצוא שאופציית מדרגות ברזל ועץ כוללת מחשוב מתקדם כגון חיתוכי מחשב מדויקים. כיוון שלברזל יש מראה מעט תעשייתי ואף עתידני, ניתן לרכך אותו עם עץ.

כאשר משלבים בין ברזל לעץ ניתן  להגיע למגוון עיצובים מרשימים, ניתן לשחק על התפר שבין מודרני לכפרי, בין מראה קר למראה חם- כך שניתן ליצור  מדרגות הרבה יותר מעניינות לו היה נעשה שימוש רק בחומר יחיד.

מדרגות מתכת

יש אנשים שמעט חוששים לשמע התיאור "מדרגות מתכת" וזאת כי מתכת נתפשת כחומר מאסיבי, מחליד, קר ולא מהוקצע. עם זאת כאשר מדובר על מדרגות עשויות ממתכת, טוב לדעת שכיום הקדמה מאפשרת ליצור ממתכת סגנון אלגנטי מוקפד ואף להגן על החומר מפני קורוזיה, חלודה וכדומה, כך שללא ספק מדובר על אופציה ראויה ששווה לשקול- במיוחד כאשר ניתן לשלב עם חומר המתכת מגוון חומרים נוספים.

מדרגות ברזל - זווית מדרגות בע

מדרגות פנים ברזל

טעות לחשוב שאופציית מדרגות עשויות ברזל מתאימות רק עבור החוץ, אלא ראוי לדעת שכיום גם פנים הבית עשוי ליהנות ממראה ייחודי של מדרגות פנים ברזל וזאת הודות למגוון הליכים תעשייתיים שמגנים על החומר לאורך זמן ומאפשרים לברזל לקבל מראה אסתטי מעוצב ומרשים יותר וביניהם גם להידמות לעץ או לקבל צורות תבנית שונות ומפתיעות.

רמות גימור גבוהות

הודות לרמות גימור גבוהות, הודות למגוון עזרים טכנולוגיים שעוזרים להפוך את הברזל להיות נעים לעין ואידאלי לשימוש יומיומי.

 

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.

מדרגות ברזל חיצוניות

כאמור מדרגות ברזל חיצוניות אינן הכרח וכיום גם ניתן למצוא מדרגות מחומר ברזל ייעודיות גם עבור פנים הבית, אך אין זה אומר שהשימוש במדרגות ברזל עבור צרכי חוץ פסק, אלא גם פה נוספו חידושים טכנולוגיים שמאפשרים לברזל לשהות בחוץ מבלי שיעלה חלודה, או ידהה באופן מהיר.

בנוסף

 

כמו כן כאשר מדובר על מדרגות חיצוניות, יש לוודא שהן נוגדות החלקה וזאת כי מדובר על מקום שבה במגע רב עם מים.