חיפוי מדרגות

הרבה כבר הבינו שחיפוי מדרגות זה עניין מאוד משתלם, וזאת מכיוון שכך ניתן לחדש מדרגות ישנות או להשיג מראה עיצובי חדש לגמרי ולקבל את זה בכרבע מהמחיר . יש מגוון שיטות וחומרים עמם ניתן לחפות, להלן מידע בנושא:

קבלו הצעת מחיר לחיפוי מדרגות עכשיו .
לחצו להתקשר 03-6880880 או מלאו את הטופס

שם

אימייל

טלפון

תוכן ההודעה

חיפוי מדרגות בעץ

חיפוי מדרגות בעץ הינה אחת מהאופציות היותר פופולאריות וזאת כיוון שלעץ יש איכויות שלא ניתן למצוא אצל חומרים אחרים. כאשר החיפוי מעץ, ניתן להשיג בו בזמן מגוון יתרונות חשובים.

כך למשל ניתן ליצור בידוד אקוסטי מרבי בעת הליכה עם עקבים, להשיג תחושת חמימות בעת הליכה יחפה גם בימי החורף הקרים וכמובן שהחומר, (עץ), מאפשר ליצור אווירה יותר יוקרתית, כפרית וכדומה, כך שכל שנותר לעשות זה להחליט איזה מראה של מדרגות מבקשים להשיג.

חיפוי מדרגות בעץ

חיפוי מדרגות חוץ

חיפוי מדרגות חוץ מאפשר לחסוך בעלויות בצורה משמעותית מאוד. באופן שכזה ניתן להתקין את המדרגות כיציקה אחת עם שביל הגישה או מחומרים יחסית זולים ורק לאחר מכן להוסיף אלמנט של חיפוי – כך שמדובר על תוצאה הרבה יותר מרשימה ועל עלות הרבה יותר נמוכה. באופן שכזה ניתן להפוך כל מדרגות חוץ להיות יותר עיצוביות ובאופן יותר פשוט וחסכוני.

חיפוי מדרגות פנים

חיפוי מדרגות פנים

לא רק מדרגות חוץ נהוג לצפות, אלא גם מדרגות פנים. חיפוי מדרגות פנים מאפשר לייפות כל פנים של בית, לשלוט על העיצוב ולטפל במדרגות חדשות ואף במדרגות ישנות.

חיפוי מדרגות

המדרגות בבית שינו צבע עם השנים?

מכאן שאם מדובר על בית שעם השנים שינה את פניו והחליף סגנון, גם פרמטר כגון מדרגות יכול ליישר קו עם העיצוב החדש, פשוט מאוד ע"י חיפוי נקודתי- מבלי להתחיל לרצף מחדש את כלל הבית.

לא להאמין שמדובר בחיפוי בלבד.. המדרגות נראות לגמרי חדשות ובאיכות גבוהה. מומלץ מאוד למי שרוצה לקבל מראה מדרגות חדש במחיר שרחוק מחדש.
ממליץ על רמי בחום. מקצועי ואמין
שימי כהן, דימונה.
כל מי שנכנס אלינו הביתה אחרי השיפוץ היה בטוח שמדובר במדרגות חדשות לגמרי. נהנינו מאוד לקבל את השירות מזווית.צוות מקצועי, זריז וחשוב לא פחות, עובדים נקי ומסודר. תודה רבה!
דני גולן, רעננה.
חיפוי מדרגות ברזל

חיפוי מדרגות ברזל

רבים בוחרים באופציה של חיפוי מדרגות ברזל.  מדרגות ברזל מהוות את האופציה היותר בסיסית עבור התקנה של מדרגות. מדובר על חומר שמחליף באופן נהדר את הבטון המאסיבי ובנוסף הוא גם מאפשר בנייה יותר מהירה.

להשיג מראה יוקרתי בקלות

 

עם זאת, אם מבקשים להשתמש במדרגות אלו כבסיס ועליהן להוסיף חיפוי – טוב לדעת שגם זו אופציה סטנדרטית וכדאית – כיוון שכך ניתן לשלב בין התקנה יחסית זולה למראה יוקרתי – כמובן תלוי החומר עמו בוחרים לעבוד.